پیلاتس آقایان امیر آباد تهران

کلاس پیلاتس آقایان در امیر آباد منطقه ۶ شهرداری

اگر در جستجوی کلاس پیلاتس آقایان هستید، کلاس‌‌های من در مجتمع فرهنگی ورزشی انرژی اتمی (مجموعه ورزشی آفتاب) واقع در خیابان شیخ بهایی جنوبی، بلوار آزادگان، خیابان ۲۴ غربی عصر روزهای زوج ساعت ۱۹:۴۵ تا ۲۰:۴۵ برگزار می‌شود.

باشگاه پیلاتس آقایان، در مجموعه فرهنگی ورزشی انرژی اتمی
باشگاه پیلاتس آقایان، در مجموعه فرهنگی ورزشی انرژی اتمی

منطقه ۶ شهرداری تهران از شمال به بزرگراه همت از غرب به بزرگراه چمران از شرق به بزرگراه مدرس و خیابان مفتح و همچنین از جنوب به خیابان انقلاب محدود می‌شود و شامل محله‌های جهاد،جمالزاده، سنایی، وصال، امیرآباد، یوسف آباد، بهجت آباد، کریم خان، ساعی و نظامی گنجوی می‌شود. البته شما اگر در محله‌های مثل شیخ بهایی، گیشا و شهرک ولفجر هم دسترسی راحتی به این مجموعه دارید.

برای ارتباط با شما پر کردن این گزینه ضروری است.
برای ارتباط با شما پر کردن این گزینه ضروری است.
برای دریافت مطالب جدید این گزینه را انتخاب کنید.
اگر سوال یا پیامی دارید، اینجا بنویسید.

ورزش پیلاتس یک روش تمرینی کامل است

تمرینات ورزش پیلاتس بدن را به عنوان یک کل یکپارچه ورزیده می‌کند و باعث افزایش قدرت و انعطاف پذیری عضلات و همچنین افزایش دامنه حرکتی مفاصل می‌شود. توجه به تناسب تمام اندام‌های بدن، از جمله تنظیم عملکرد ذهن و شیوه صحیح تنفس، سطح آمادگی جسمانی یکپارچه‌ای را فراهم می‌کند که در کمتر ورزشی قابل مشاهده است.

ورزش پیلاتس به تنهایی یک روش تمرینی کامل و برای همه ورزش‌ها یک مکمل بسیار مفید است. پیلاتس مجموعه‌ای از قوانین و ساختارها است که باعث شناخت و درک کاملی نسبت به جسم شده تا مفهوم بیشتری از حرکات و رفتارهای بدنی پیدا کنیم. در نتیجه امکان اشتباه در هر حرکت مانند وزنه زدن، دویدن یا ضربه زدن را به حداقل برسانیم.

پیلاتس بهترین ورزش برای ریکاوری بدن

یکی از محبوب ترین روش‌های ریکاوری بدن برای تمامی ورزشکاران پیلاتس است. وقتی دچار آسیب دیدگی ورزشی شده‌اید با انجام تمرینات پیلاتس می‌توانید حتی در شرایط بهتری نسبت به قبل از آسیب دیدگی خود قرار بگیرید.

امروز بازیکنان درجه یک راگبی و ورزشکاران المپیک به کمک این روش روند بهبودی خود را سرعت می‌بخشند. چراکه از فواید اصلی پیلاتس این است که علت اصلی بسیاری از صدمات جسمانی را برطرف می‌کند.