باشگاه پیلاتس و تی آر ایکس برای آقایان در مرکز تهران

باشگاه پیلاتس و تی آر ایکس برای آقایان در مرکز تهران، مربی حسن موسوی

کلاس ورزش تی آر ایکس و کلاس ورزش پیلاتس عصر روزهای زوج در مرکز تهران

اگر به دنبال باشگاه trx یا باشگاه پیلاتس برای آقایان در مرکز تهران هستید، کلاس‌های من عصر روزهای زوج از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۲۰:۰۰ در مجموعه ورزشی آب تهران واقع در خیابان فاطمی، خیابان حجاب برگزار می‌شود، شما می‌توانید برای شرکت در کلاس فرم زیر را تکمیل کنید تا پس از بررسی با شما تماس گرفته شود.

سانس اول تمرینات تی آر ایکس از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۷:۳۰
سانس دوم تمرینات پیلاتس از ساعت ۱۷:۴۵ تا ۱۸:۴۵
سانس سوم تمرینات پیلاتس از ساعت ۱۹:۰۰ تا ۲۰:۰۰

برای ارتباط با شما پر کردن این گزینه ضروری است.
در صورتی که تمایل دارید، به این گزینه پاسخ دهید.
اگر توضیح یا پیامی دارید، بنویسید.

تعریف ورزش پیلاتس بطور خلاصه

پیلاتس چه نوع ورزشی است؟ Contrology که امروزه بیشتر به عنوان Pilates شناخته می‌شود، یک نوع روش تمرینی است که بر تقویت قوای عمومی بدن خصوصا افزایش قدرت عضلات مرکزی بدن تاکید دارد، تمرکز ورزش پیلاتس بر اصلاح ساختار بدن، افزایش تعادل و انعطاف پذیری است. همچنین ﺑﯿﻦ ذهن و جسم هارمونی ﻓﯿﺰﯾﮑﯽ اﯾﺠﺎد ﮐﺮده و ﺗﻮاﻧﺎﯾﯽ ﺑﺪن اﻓﺮاد را در هر ﺳﻦ ﺑﺎﻻ ﻣﯽ ﺑﺮد، اگر می‌خواهید در مورد پیلاتس بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید.

فواید رشته ورزشی پیلاتس

تعریف رشته ورزشی تی آر ایکس بطور خلاصه

TRX مخفف total body resistance exercise است که به معنای تمرینات مقاومتی برای کل بدن تعریف شده و در اصل توسط یکی از سربازهای نیروی دریایی آمریکا به نام رندی هتریک ابداع شده، ورزش trx روشی نوین برای بدنسازی و تناسب اندام است که از گرانش و وزن بدن برای ایجاد قدرت، تعادل، هماهنگی، انعطاف پذیری استفاده می‌کند. بنابراین اگر می‌خواهید قدرتمند شوید، توده چربی از دست بدهید، استقامت یا انعطاف پذیری را افزایش دهید TRX Suspension Training یا سیستم تمرینات تعلیقی می‌تواند در این راه به شما کمک کند. اگر در جستجوی اطلاعاتی در مورد تی ار ایکس هستید اینجا کلیک کنید.

ورزش تی آر ایکس چیست؟