باشگاه تی آر ایکس آقایان و پیلاتس آقایان در مرکز تهران

باشگاه پیلاتس و تی آر ایکس برای آقایان در مرکز تهران، مربی حسن موسوی

کلاس تی آر ایکس آقایان و کلاس ورزش پیلاتس آقایان عصر روزهای زوج در مرکز تهران

اگر به دنبال باشگاه تی آر ایکس آقایان یا باشگاه پیلاتس برای آقایان در مرکز تهران هستید، کلاس‌های من عصر روزهای زوج از ساعت ۱۶:۰۰ تا ۱۹:۰۰ در مجموعه ورزشی آب تهران واقع در خیابان فاطمی، خیابان حجاب برگزار می‌شود.

باشگاه تی آر ایکس آقایان و پیلاتس آقایان در مرکز تهران
برای ارتباط با شما پر کردن این گزینه ضروری است.
برای ارتباط با شما پر کردن این گزینه ضروری است.
برای دریافت مطالب جدید این گزینه را انتخاب کنید.
اگر سوال یا پیامی دارید، اینجا بنویسید.

تعریف ورزش پیلاتس بطور خلاصه

Contrology که امروزه بیشتر به عنوان Pilates شناخته می‌شود، یک نوع روش تمرینی است که بر تقویت قوای عمومی بدن خصوصا افزایش قدرت عضلات مرکزی بدن تاکید دارد، تمرکز ورزش پیلاتس بر اصلاح ساختار بدن، افزایش تعادل و انعطاف پذیری است.

از هر ۵ نفر فرد بالغ ۴ نفر درد کمر را تجربه می‌کنند، اگر در کودکی آموزش ندیده‌اید که صاف بنشینید، یا قوز نکنید و درست راه بروید و … ورزش پیلاتس برای شما واجب است. پیلاتس به شما یاد می‌دهد که چه وضعیت و ساختاری برای هر حرکت و موقعیتی مناسب است و چطور باید آن را انجام بدهید.

تعریف رشته ورزشی تی آر ایکس بطور خلاصه

TRX مخفف total body resistance exercise است که به معنای تمرینات مقاومتی برای کل بدن تعریف شده و در اصل توسط یکی از سربازهای نیروی دریایی آمریکا به نام رندی هتریک ابداع شده، ورزش trx روشی نوین برای بدنسازی و تناسب اندام است که از گرانش و وزن بدن برای ایجاد قدرت، تعادل، هماهنگی، انعطاف پذیری استفاده می‌کند.

بنابراین اگر می‌خواهید قدرتمند شوید، توده چربی از دست بدهید، استقامت یا انعطاف پذیری را افزایش دهید TRX Suspension Training یا سیستم تمرینات تعلیقی می‌تواند در این راه به شما کمک کند. اگر دوست دارید بدن‌تان را مثل جنگاوران قوی کنید، حتما ورزش تی‌ آر‌ ایکس را امتحان کنید!