برنامه کلاس‌ها

تمرینات ورزشی پیلاتس، تی آر ایکس و فانکشنال در مرکز تهران

کلاس پیلاتس، کلاس تی ار ایکس و کلاس فانکشنال برای آقایان عصر روزهای شنبه تا چهارنشبه واقع در میدان فاطمی خیابان حجاب و میدان بهارستان خیابان مردم با مربیگری حسن موسوی برگزار می‌شود.

ورزش پیلاتس به تنهایی یک روش تمرینی کامل است و برای همه ورزش‌ها یک مکمل بسیار مفید است، تمرینات پیلاتس مانند دستور زبان برای یک زبان است، مجموعه‌ای از قوانین و ساختارها که باعث شناخت و درک کاملی نسبت به جسم شده تا مفهوم بیشتری از حرکات و رفتارهای بدنی پیدا کنیم… برای آشنایی بیشتر با ورزش پیلاتس اینجا کلیک کنید.

سیستم ورزشی TRX با استفاده از تجربیات نظامی، تحقیقات علمی و آکادمیک ایجاد شده و همچنان با تجربه هزاران نفر از مربیان و کارشناسان ورزشی در حال ارتقا و به روز رسانی است. TRX مخفف total body resistance exercise است و به معنای تمرینات مقاومتی برای کل بدن که در اصل توسط یکی از سربازهای نیروی دریایی آمریکا به نام رندی هتریک بوسیله دو طناب ابداع شده… اینجا کلیک کنید تا بیشتر در مورد تی‌آر‌ایکس بدانید.

یکی از پرطرفدارترین روش‌های تمرینی که در چند سال اخیر مطرح شده Functional Training است. تمرینات فانکشنال از حرکات بنیادی مانند اسکوات، هینج، لانژ و… تشکیل می‌شود که با ابزارهای خاصی مانند کتل بل، بتل روپ، مدیسن بال و… انجام می‌شود. وقتی از این اصطلاح استفاده می‌کنیم، از تمرینات طراحی شده‌ی همه‌جانبه و هدفمند حرف می‌زنیم… اینجا کلیک کنید و ادامه مطلب را بخوانید…