کلاس‌های تناسب اندام گروهی – اختصاصی

کلاس‌های تناسب اندام گروهی – اختصاصی

کلاس‌های پیلاتس، تی آر ایکس، فانکشنال در مجموعه ایده‌آل بادی، مخصوص آقایان و بانوان «مربی حسن موسوی»

برای رزرو کلاس‌های خصوصی یا نیمه خصوصی فرم زیر را تکمیل کنید، تا پس از بررسی با شما تماس گرفته شود.

وارد کردن شماره همراه ضروری است.
برای ارتباط با شما پر کردن این گزینه ضروری است.
در صورت تمایل پاسخ دهید.
برای دریافت مطالب جدید این گزینه را انتخاب کنید.

کلاس فانکشنال در مجموعه ایده‌آل بادی، مخصوص آقایان و بانوان

برگزاری کلاس تمرینات فانکشنال در مجموعه ایده‌آل بادی، روزهای پنجشنبه، هزینه کلاس برای چهار جلسه یک ساعته ۱۸۰,۰۰۰ هزارتومان می‌باشد، برای ثبت نام و شرکت در کلاس فرم بالا را پر کنید تا با شما تماس گرفته شود. این کلاس‌ها برای آقایان از ساعت ۱۱ تا ۱۲ و برای بانوان از ساعت ۱۳ تا ۱۴ در محدوده خیابان پانزدهم یوسف آباد برگزار می‌شود.


آموزش شخصی راه بسیار خوبی برای رسیدن به اهداف سلامت و تناسب اندام است. اگر می خواهید پس از یک دوره کم تحرکی، دوباره به تناسب اندام برسید یا می‌خواهید برای یک رویداد خاصی تمرین کنید.

اگر برای بهبود کیفیت زندگی یا کاهش گرفتگی‌ها و دردهای سطحی قصد تمرین دارید، می‌توانید در این تمرین‌ها شرکت کنید. تمریناتی که برای شما طراحی می‌شوند و به طور مداوم تنظیم می‌شوند تا اطمینان حاصل کنیم که شما همیشه به چالش کشیده می‌شوید و به هدفتان و فراتر از آن نزدیک و نزدیک تر می‌شوید.

کلاس‌های تناسب اندام گروهی–اختصاصی، گروه آموزشی کوچکی است برای کسانی که می‌خواهند منافع آموزش شخصی را داشته باشند، می‌خواهند در یک گروه دوستانه تمرین کنند یا با برخی از دوستان برای یک رویداد یا ورزش خاص با هم تمرین کنند.

این گروه متشکل از ۴ تا ۱۰ نفر می‌باشد (اگر گروه بزرگتری هستید، لطفا با من تماس بگیرید تا به شما بگویم که آیا می‌توانم خواسته‌های شما را برآورده کنم یا خیر). شما می‌توانید حداقل با یک گروه ۴ نفر به من بپیوندید یا من سعی خواهم کرد نسبت به خواسته‌ها و توانایی‌هایتان، شما را در یک گروه قرار دهم، با من در تماس باشید.