کلاس خصوصی ورزش

کلاس خصوصی ورزش زیر نظر حسن موسوی دارای مدرک بین المللی
کلاس خصوصی ورزش: کلاس‌های تناسب اندام خصوصی و نیمه خصوصی

کلاس خصوصی ورزش

برای رزرو کلاس خصوصی ورزش فرم زیر را تکمیل کنید، تا پس از بررسی با شما تماس گرفته شود.

وارد کردن شماره همراه ضروری است.
برای ارتباط با شما پر کردن این گزینه ضروری است.
در صورت تمایل پاسخ دهید.
برای دریافت مطالب جدید این گزینه را انتخاب کنید.

کلاس خصوصی ورزش با مربی خصوصی راه بسیار سریعی برای رسیدن به تناسب اندام است. اگر می خواهید پس از یک دوره کم تحرکی، دوباره به تناسب اندام برسید یا می‌خواهید برای یک رویداد خاصی تمرین کنید، از شما دعوت می کنم به کلاس‌های من بپیوندید.

من حسن موسوی، مربی رشته‌های پیلاتس، تی آر ایکس و فانکشنال، دارای مدرک بین المللی مربی گری تی آر ایکس و فانکشنال و گواهینامه مربی گری پیلاتس از فدراسیون ورزش های همگانی هستم که از سال ۱۳۹۰ مشغول به مربیگری رشته‌های ذکر شده می‌باشم.

من با سه روش تمرینی منحصر به فرد با شما تمرین خواهم کرد. پیلاتس، تی آر ایکس و فانکشنال که هر یک از این سه روش مزایای خاص خود را دارند، درباره هریک به طور کامل و جامع در بخش وبلاگ توضیح داده‌ام.

اگر برای تناسب اندام یا کاهش گرفتگی‌ها و… قصد تمرین دارید، می‌توانید در کلاس خصوصی ورزش شرکت کنید. در این کلاس تمرینات طوری طراحی می‌شوند تا اطمینان حاصل کنیم شما همیشه به چالش کشیده می‌شوید و به هدفتان و فراتر از آن خواهید رسید.

شما می‌توانید در کلاس‌های تناسب اندام نیمه خصوصی شرکت کنید که گروه آموزشی کوچکی است برای کسانی که می‌خواهند منافع آموزش شخصی را داشته باشند و در عین حال در یک گروه دوستانه تمرین کنند یا با برخی از دوستان با هم تمرین کنند.

شما می‌توانید در یک گروه هشت نفری به من بپیوندید یا من سعی خواهم کرد نسبت به خواسته‌ها و توانایی‌هایتان، شما را در یک گروه قرار دهم. اگر گروه بزرگتری هستید، لطفا با من تماس بگیرید.

تغییر واقعی و پیشرفت را با من به صورت حرفه‌ای در محیطی کاملا خصوصی وتخصصی با شرایطی کاملا استریل و مجهزاستارت بزنید.

محیط وامکانات مجهز ومربی پرسابقه فقط در خدمت شخص شما است. اگر داشتن جسمی متناسب، قدرتمند، انعطاف پذیر و سالم هدف شماست از شما دعوت می کنم به کلاس‌های من بپیوندید.