آموزش تمرینات فانکشنال

فانکشنال

آموزش فانکشنال ترینینگ پیشرفته مخصوص ورزشکاران در مرکز تهران با حسن موسوی دارای مدرک بین المللی و سابقه ۱۰ سال مربیگری (خصوصی و نیمه خصوصی). اگر به دنبال مربی فانکشنال هستید، خوشحال می‌شوم در کلاس‌های من شرکت کنید. من دارای مدرک بین المللی مربیگری فانکشنال و تی آر ایکس از موسسه اصلی این رشته هستم.

بدن ما برای عملکرد بهتر و آسیب پذیری کمتر نیازمند قدرت و انعطاف است. برای بدست آوردن انعطاف پذیری و تقویت عضلات، تمرینات ورزشی مختلفی وجود دارد. بخشی از این تمرینات ورزشی، تمرینات فانکشنالFunctional training است.

یکی از پرطرفدارترین روش‌های تمرینی که در چند سال اخیر مطرح شده Functional Training است. تمرینات فانکشنال از حرکات بنیادی مانند اسکوات، هینج، لانژ و… تشکیل می‌شود که با ابزارهای خاصی مانند کتل بل، بتل روپ، مدیسن بال و… انجام می‌شود.

وقتی از این اصطلاح استفاده می‌کنیم، از تمرینات طراحی شده‌ی همه‌جانبه و هدفمند حرف می‌زنیم. تمرینات فانکشنال به ارتقا و بهبود تعادل، استقامت عضلانی و توان بالای قلبی و عروقی کمک شایانی می‌کند.

کلمه اصلی برای تعریف تمرینات فانکشنال، عملکرد بهتر است. بنابراین فانکشنال ترینینگ یک هدف دارد و آن تمرکز بر عملکرد الگوهای حرکتی خاص مانند پرتاپ کردن، کشیدن و هل دادن است.

تمرینات فانکشنال در کم‌ترین فضا و با ساده ترین ابزار نیز قابل اجرا است. علاوه بر فضا و تجهیزات، زمان از ارزشمند ترین موارد در زندگی ما است. با استفاده از این روش می‌توانید حداقل در ۴۵ دقیقه بیشترین بازدهی را زیر نظر مربی فانکشنال داشته باشید.

در روش تمرینی فانکشنال، اصول طراحی تمرین به نحوی است که تنوع حرکتی و زمان اجرای تمرین نسبت به مقدار انرژی مصرف شده ورزشکار یک رشته‌ی خاص راندمان بیشتری داشته باشد.

فانکشنال برای آماده سازی یک ورزشکار برای عملکرد مطلوب در یک ورزش خاص طراحی شده است. آموزش تمرینات فانکشنال با آموزش‌های معمولی و شخصی بسیار متفاوت است و به جای بهبود آمادگی جسمانی عمومی، عملکرد ورزشی یک ورزشکار را ارتقا می‌دهد.

در طی یک جلسه آموزش تمرینات فانکشنال شما از ترکیب بهترین حرکات بنیادی بوسیله دمبل، بتل روپ، کتل بل یا سایر تجهیزات ورزشی استفاده کنید. اما این روش تمرنی بسیار متفاوت‌تر از یک برنامه بدنسازی یا پرورش اندام سنتی است.

تمرینات فانکشنال عملکرد حرکتی را بسیار بهبود می‌بخشد و به شما کمک می‌کنند تا بتوانید اهداف تناسب اندام خود را با اطمینان افزایش دهید. صرف نظر از توانایی‌هایتان، روش فانکشنال باید بخشی از روال تمرینات شما باشد.

بهترین شیوه برای شروع برنامه‌ی تمرینی فانکشنال یافتن یک مربی ماهر و مجرب است. سبک رهبری مربی، مهارت‌های ارتباطی، و تاکید بر اجرای فرم صحیح و ایمنی در کلاس بسیار اهمیت را دارد. مربی‌های مختلف، رویکردهای متفاوتی دارند و زمینه‌های مختلفی را برای شما ایجاد می‌کنند. آموزش‌های من ترکیبی است از بهترین تمرین‌های پیلاتس و فانکشنال که به شما کمک می‌کند تا تعادل، تقارن، تمرکز، تناسب، انعطاف و قدرت را در بدن خود بازیابی کنید و به ذهن و جسمی قدرتمندتر از قبل برسید.

آموزش تمرینات فانکشنال

باشگاه فانکشنال در تهران

کلاس آموزش تمرینات فانکشنال

  • روزهای برگزاری: یکشنبه و سه‌شنبه
  • ساعت: ۱۹ تا ۲۰
  • نشانی: میدان آرژانتین، خیابان الوند
  • مدت زمانی تقریبی کلاس: ۶۰ دقیقه

من آموزش تمرینات فانکشنال را از سال ۱۳۹۵ شروع کردم، فانکشنال یکی از روش‌های است که با عشق آموزش می‌دهم و به شما هم پیشنهاد می‌کنم این روش تمرینی را حتما تجریه کنید.

چنانچه می‌خواهید، برای آموزش فانکشنال در کلاس حضوری شرکت کنید می‌توانید در کلاس‌های گروهی یا خصوصی من شرکت کنید. اگر تصمیم دارید در این کلاس‌ها شرکت کنید، لطفا فرم زیر را تکمیل کنید، تا پس از بررسی با شما تماس گرفته شود.

وارد کردن شماره همراه ضروری است.
برای ارتباط با شما پر کردن این گزینه ضروری است.
در صورت تمایل پاسخ دهید.
شروع گفتگو
مشاوره در واتس‌اپ
سلام👋
راهنمایی میخوای؟