آموزش تمرینات فانکشنال

فانکشنال

آموزش فانکشنال ترینینگ پیشرفته در مرکز تهران با حسن موسوی دارای مدرک بین المللی و بیش از ۱۰ سال سابقه مربیگری. اگر به دنبال مربی فانکشنال هستید، خوشحال می‌شوم در کلاس‌های من شرکت کنید. من دارای مدرک بین المللی مربیگری فانکشنال و تی آر ایکس از موسسه اصلی این رشته هستم.

بدن ما برای عملکرد بهتر و آسیب پذیری کمتر نیازمند قدرت و انعطاف است. برای بدست آوردن انعطاف پذیری و تقویت عضلات، تمرینات ورزشی مختلفی وجود دارد. بخشی از این تمرینات ورزشی، تمرینات فانکشنال Functional training است.

تمرینات فانکشنال که بر الگوهای حرکتی تمرکز دارد، بسیار پویا است. در این روش با ترکیب تمریناتی که چندین گروه عضلانی را هدف قرار می‌دهد، بدن شما در سطوح مختلف حرکتی به چالش کشیده می‌شود.

برخلاف تمرینات سنتی بدنسازی که عضلات خاصی را هدف قرار می‌دهد، تمرینات فانکشنال بر حرکاتی تاکید دارند که فعالیت‌های واقعی را تداعی می‌کنند و توانایی شما را برای انجام آسان کارهای روزانه و کاهش خطر آسیب‌دیدگی افزایش می‌دهند.

فانکشنال یکی از پرطرفدارترین روش‌های تمرینی است که در چند سال اخیر مطرح شده، در این روش که از حرکات بنیادی مانند اسکوات، هینج، لانژ و… تشکیل می‌شود، ورزشکار با ابزارهای خاصی مانند کتل بل، بتل روپ، مدیسن بال و… تمرین می‌کند.

وقتی از آموزش فانکشنال صحبت می‌کنم، از تمرینات طراحی شده‌ی همه‌جانبه و هدفمند حرف می‌زنم. تمرینات فانکشنال به ارتقا و بهبود تعادل، استقامت عضلانی و توان بالای قلبی و عروقی کمک شایانی می‌کند. کلمه اصلی برای تعریف تمرینات فانکشنال، عملکرد بهتر است. بنابراین فانکشنال ترینینگ یک هدف دارد و آن تمرکز بر عملکرد الگوهای حرکتی خاص مانند پرتاپ کردن، کشیدن و هل دادن است.

تمرینات فانکشنال عملکرد حرکتی را بسیار بهبود می‌بخشد و به شما کمک می‌کند تا بتوانید به شکلی محسوس به اهداف خود برسید. صرف نظر از توانایی‌هایتان، روش فانکشنال باید بخشی از روال تمرینی شما باشد.

چه مبتدی باشید که به دنبال شروع سفر تناسب اندام است یا یک ورزشکار کارکشته، تضمین می‌کنم که این تمرین‌ها برای شما کارساز است.

برای حفظ کیفیت آموزش فانکشنال و ایجاد یک محیط صمیمی، این کلاس‌ نیمه خصوصی برگزار می‌شود. برای همین علاوه‌بر مزایای فیزیکی، به یک گروه پر جنب و جوش و حمایت کننده خواهید پیوست. با شرکت در این کلاس با افرادی که اشتیاق شما به تناسب اندام را بیشتر می‌کنند ارتباط برقرار می‌کنید، نکات و ترفندها را تبادل می‌کنید‌‌ و سبک زندگی متفاوتی را در پیش خواهید گرفت.

یکی از مزایای کلیدی پیوستن به این کلاس، تعهد بی دریغ من به ارائه توجه شخصی به هر شرکت کننده است. چراکه سفر تناسب اندام هر کسی منحصر به فرد است. من برای درک اهداف، محدودیت‌ها و توانایی‌های خاص شما وقت می‌گذارم تا مطمئن شوم هر تمرین متناسب با نیازهای فردی شما و گروه است.

تاکید ویژه‌ی من به تکنیک و فرم در تمام طول تمرین باعث جلوگیری از آسیب در تمرینات پیچیده و سخت، بهبود عملکرد شما و افزایش سرعت رسیدن به نتیجه مطلوب خواهد شد. آموزش‌های من ترکیبی است از بهترین تمرین‌های روز دنیا که به شما کمک می‌کند تا تعادل، تقارن، تمرکز، تناسب، انعطاف و قدرت را در بدن خود بازیابی کنید و به ذهن و جسمی قدرتمندتر از قبل برسید.

همچنین سابقه من در تای چی، چی کونگ، تی آر ایکس و خصوصا پیلاتس ابعاد متفاوت‌تری به روال کلاس می‌بخشد. اصول پیلاتس، مانند ثبات عضلات مرکزی، روش صحیح تنفس و حرکات کنترل شده به طور یکپارچه در این تمرینات ادغام می‌شوند و قدرت کلی و آگاهی بدن را متحول می‌کنند.

این کلاس فرصتی منحصر به فرد برای شما فراهم می‌کند تا در یک محیط پر انرژی و پر انگیزه از ورزش کردن در کنار دیگرانی که هدف مشترکی با شما دارند لذت ببرید. چراکه حس رفاقت و عزم جمعی می‌تواند نیروی محرکه قدرتمندی در سوق دادن شما به سمت هدف باشد.

چالش را در آغوش بگیر
وارد ماجراجویی تناسب اندام شو

ظرفیت این کلاس محدود است! برای همین سریع تصمیم بگیر و به جمع ما ملحق شو

آموزش تمرینات فانکشنال

باشگاه فانکشنال در تهران

کلاس آموزش فانکشنال

  • روزهای برگزاری: یکشنبه و سه‌شنبه
  • در دو سانس ۱۸ تا ۱۹ و ۱۹ تا ۲۰
  • نشانی: میدان آرژانتین، خیابان الوند
  • مدت زمانی تقریبی کلاس: ۵۰ دقیقه

من آموزش فانکشنال را از سال ۱۳۹۵ شروع کردم، فانکشنال یکی از روش‌های است که با عشق آموزش می‌دهم و به شما هم پیشنهاد می‌کنم این روش تمرینی را حتما تجریه کنید.

چنانچه می‌خواهید، برای آموزش فانکشنال در کلاس حضوری شرکت کنید می‌توانید در کلاس‌های گروهی یا خصوصی من شرکت کنید. اگر تصمیم دارید در این کلاس‌ها شرکت کنید، لطفا فرم زیر را تکمیل کنید، تا پس از بررسی با شما تماس گرفته شود.

وارد کردن شماره همراه ضروری است.
برای ارتباط با شما پر کردن این گزینه ضروری است.
در صورت تمایل پاسخ دهید.
شروع گفتگو
مشاوره در واتس‌اپ
سلام👋
راهنمایی میخوای؟