باشگاه پیلاتس آقایان و کلاس فانکشنال برای آقایان در مرکز تهران

تمرینات ورزش پیلاتس و تمرینات فانکشنال مخصوص آقایان در مجموعه ورزشی رفاه واقع در مرکز تهران، مربی حسن موسوی

باشگاه پیلاتس آقایان و کلاس تمرینات فانکشنال مخصوص آقایان در مجموعه ورزشی رفاه تهران، واقع در میدان بهارستان

اگر در جستجوی باشگاه پیلاتس آقایان و کلاس تمرینات فانکشنال هستید. کلاس‌‌های من هشت جلسه در ماه یا به عبارتی دو جلسه در هفته، عصر روزهای یکشنبه و سه‌شنبه در سه سانس برگزار می‌شود.

برای ارتباط با شما پر کردن این گزینه ضروری است.
برای ارتباط با شما پر کردن این گزینه ضروری است.
برای دریافت مطالب جدید این گزینه را انتخاب کنید.
اگر سوال یا پیامی دارید، اینجا بنویسید.

کلاس پیلاتس چیست؟

می‌خواهید بدانید Pilates برای شما مناسب است یا نه؟ می‌توانم صادقانه به شما پاسخ دهم، چراکه چندسالی است با پیلاتس عجین شده‌ام و یکی از رشته‌هایی که با عشق آموزش می‌دهم پیلاتس است، من مدرک آموزش پیلاتسم را از فدراسیون ورزش‌های همگانی اخذ کردم و زیرنظر موسسه پیلاتس ایرانیان هستم.

به طور کلی رشته ورزشی پیلاتس را می‌توان به طور تقریبی به دو شاخه زمینی(پیلاتس مَت) یا دستگاهی طبقه‌بندی کرد که در اکثر باشگاه های پیلاتس بخش زمینی آن تمرین می‌شود. تعداد کلاس‌های پیلاتسی که در آنها از دستگاه استفاده نمی‌شود بیشتر از کلاس‌هایی است که دستگاه دارند.

روش pilates mat روی یک تشک یا کف‌پوش نرم در سالن و به شکل گروهی انجام می‌شود، در این کلاس‌ها که معمولا یکساعت طول می‌کشد انواع تمرینات ایستاده، نشسته و خوابیده بدون پرش و جهش و دویدن انجام می‌شود.

از آن‌جا که حرکت‌ها و تمرینات پیلاتسِ روی تشک بسیار متوع است، محبوبیت بیشتری بین مردم پیدا کرده. برای شرکت در این کلاس‌ها تنها چیزی که لازم دارید، یک زیرانداز پیلاتس است! در بعضی کلاس‌ها از چوب، توپ و رینگ پیلاتس هم استفاده می‌شود. این نوع کلاس‌ها برای تازه‌کارها عالی است؛ چون می‌توانند قبل از استفاده از دستگاه‌های پیچیده، مرکز بدن‌شان را به سطح خوبی از قدرت برسانند.