ارتباط با من

اشتراک در خبرنامه ایمیلی

من حسن موسوی مربی ورزش هستم و بسیار خوشحالم که از وب سایت من بازدید می‌کنید. اگر مطالب برای شما مفید واقع شده، پیشنهاد می‌کنم، ایمیل خود را وارد کنید تا مطالب جدید را هر چند وقت یکبار برای شما ارسال کنم.


مربی ورزش، پژوهشگر و فعال حوزه سلامت

من حسن موسوی، مربی ورزش های پیلاتس، تی آر ایکس و تمرینات فانکشنال، دارای مدرک بین المللی مربی گری تی آر ایکس و فانکشنال و گواهینامه مربی گری پیلاتس از فدراسیون ورزش های همگانی هستم که از سال ۱۳۹۰ مشغول به مربیگری رشته‌های ذکر شده می‌باشم.

اگر در مورد رشته‌های پیلاتس، تی آر ایکس، فانکشنال یا در ارتباط با برنامه غذایی و یا موضوع دیگری که فکر می‌کنید من می‌توانم راهنمای شما باشم سوال دارید، از طریق فرم زیر پیام بفرستید تا با هم در تماس باشیم، همچنین به شما پیشنهاد می‌کنم در خبرنامه وب‌سایت عضو شوید.

برای ارتباط با شما پر کردن این گزینه ضروری است.
برای ارتباط با شما پر کردن این گزینه ضروری است.
برای دریافت مطالب جدید این گزینه را انتخاب کنید.
اگر سوال یا پیامی دارید، اینجا بنویسید.

مربی ورزش آنلاین

اگر تمایل دارید با برنامه اختصاصی در منزل تمرین کنید می‌توانید از تخصص من استفاده کنید. کلاس ورزش آنلاین من طوری طراحی شده که برای اکثر افراد مناسب است و شما می‌توانید به راحتی در منزل تمرین کنید.

این کلاس ورزشی آنلاین بر پایه و اساس تمرینات پیلاتس و در دو جلسه‌ی ۴۵ دقیقه‌ای در روزهای دوشنبه و چهارشنبه به صورت زنده در لایو اینستاگرام برگزار می‌شود.

برای ثبت نام در کلاس آنلاین می‌توانید از طرق لینکی که در پایین مطلب قرار داده شده، به صفحه کلاس ورزشی آنلاین بوید و هزینه دو جلسه ۴۵ دقیقه‌ای را پرداخت کنید. پس از پرداخت هزینه ثبت نام وارد صفحه اختصاصی برگزاری کلاس خواهید شد.