ارتباط با من

درود به شما

به وب سایت من خوش آمدید! خوشحالم که وقت گذاشتید و امیدوارم به زودی با شما ارتباط نزدیک‌تری داشته باشم. من حسن موسوی هستم و علاقمندم برای دستیابی به سلامت و تندرستی همراه شما باشم.

اجازه دهید کمی در مورد خودم و ارزش‌هایی که رویکرد مربیگری من را ترسیم می‌کند، کمی توضیح بدهم.

با بیش از یک دهه تجربه به عنوان مربی پیلاتس، تی آر ایکس و فانکشنال، زندگی خود را وقف پیگیری تناسب اندام و سلامتی کرده‌ام.

من با پیلاتس در سال ۱۳۸۷ آشنا شدم، زمانی که بعد از هر جلسه تمرین ووشو، خسته و آسیب دیده به خانه برمی‌گشتم. یکی از دوستان نزدیکم پیشنهاد کرد برای رفع خستگی‌ها و بهبود آسیب‌ها، پیلاتس را امتحان کنم.

تعلل نکردم و سریع پیلاتس را در مجموعه زیتون زیر نظر استاد مرتضی شفیعی برای اولین بار تجربه کردم. در اولین جلسه مجذوب شیوه تمرینات پیلاتس شدم. پس از سه سال تمرین فشرده در سال ۱۳۹۰ مدرک مربیگری خود را در رشته پیلاتس اخذ کردم و متعاقباً به عضویت افتخارآفرین در موسسه پیلاتس ایرانیان درآمدم.

با عطش سیری ناپذیر برای دانش و تعهد تزلزل ناپذیر به سبک زندگی ورزشی، بیشتر و بیشتر وارد دنیای تناسب اندام شدم. در سال ۱۳۹۱ با تمرینات تی آر ایکس و فانکشنال آشنا شدم و در مسیر تحول آفرینی قرار گرفتم که حرفه مربیگری من را شکل داد. پس از چند سال آموزش سخت که در سال ۱۳۹۴ به اوج خود رسید، موفق به دریافت مدرک بین المللی از موسسه (Fitness Anywhere) در آمریکا شدم.

در طول دوره طولانی مدت خود به عنوان مربی، این امتیاز را داشته‌ام که در مجموعه‌های ورزشی مختلفی تدریس کنم و افراد و تیم‌ها را به سمت اهداف تناسب اندام‌شان راهنمایی کنم. علاوه بر این، من مفتخر به ارائه جلسات آموزشی خصوصی به تیم‌های ورزشی مشهور، شرکت‌ها و موسسات متعدد و افرادی که به دنبال توجه شخصی بوده‌اند هستم.

مشاهده تأثیر مثبت مربیگری من بر زندگی دیگران، من را سرشار از احساس رضایت وصف نشدنی می‌کند.

اما نقش من فراتر از حوزه آموزش است. من اعتقاد راسخ دارم که سلامت و رفاه افرادسبک زندگی ورزشی برای همه‌ی ما باید همیشه در اولویت باشد. این فلسفه نیروی محرکه من برای کارهایی است که در این حوزه انجام می‌دهم.

عمیقاً روی ایجاد یک محیط حمایتی، برای توانمندسازی افراد جهت پذیرش یک سبک زندگی فعال و سالم سرمایه گذاری کرده‌ام. من تلاش می‌کنم نه تنها قدرت بدنی، بلکه انعطاف‌پذیری ذهنی را نیز القا کنم و همه را تشویق کنم تا قدرت درونی خود را کشف و رها کنند.

در راستای تعهد به ارتقای سلامت کل نگر، از سال ۱۳۸۹ سفری را نیز برای کشف طب ایرانی و طب چینی آغاز کرد‌ه‌ام. مطالعه ووشو، تای چی و چی کونگ درک من را از ارتباطات پیچیده بین ذهن و جسم بیشتر کرده است. این دانش عمیق به من این امکان را می‌دهد که رویکردی جامع به مربیگری داشته باشم و اصول طب سنتی را با شیوه‌ای تناسب اندام معاصر ادغام کنم.

فراتر از تلاش‌های مربیگری، من به شکل عجیبی علاقه مندان به ورزش و فعالیت های بدنی سلامت محور هستم. عشق من به تدریس فراتر از تمرین و باشگاه است. برای همین میزبان پادکستی هستم که در آن با ورزشکاران و کارشناسان حوزه سلامت گفتگوهای روشنگری انجام می‌دهم. از طریق این گفتگوها، ما رویکردهای نوآورانه در حوزه سلامت را بررسی می‌کنیم، در جدیدترین تحقیقات کاوش می‌کنیم و بینش‌های ارزشمندی را به اشتراک می‌گذاریم که شنوندگان را قادر می‌سازد تا تصمیم‌گیری آگاهانه در مورد سبک زندگی خود بگیرند.

اگر به دنبال راهنمایی شخصی هستید یا سؤالی دارید، لطفاً با استفاده از اطلاعات تماس ارائه شده در زیر با من تماس بگیرید. چه یک ورزشکار باتجربه باشید یا به تازگی سفر تناسب اندام خود را آغاز کنید، من اینجا هستم تا در هر مرحله از شما حمایت کنم.

از اینکه وب سایت من را بازدید کردید و تا اینجا همراه بودید از شما متشکرم. مشتاقانه منتظرم با هم به سمت زندگی سرشار از سرزندگی و قدرت همسیر شویم.

برای ارتباط با شما پر کردن این گزینه ضروری است.
برای ارتباط با شما پر کردن این گزینه ضروری است.
اگر سوال یا پیامی دارید، اینجا بنویسید.

شروع گفتگو
مشاوره در واتس‌اپ
سلام👋
راهنمایی میخوای؟