ارتباط با من

اشتراک در خبرنامه ایمیلی

من حسن موسوی هستم مربی ورزش و بسیار خوشحالم که از وب سایت من بازدید می‌کنید. اگر مطالب برای شما مفید واقع شده، پیشنهاد می‌کنم، ایمیل خود را وارد کنید تا مطالب جدید را هر چند وقت یکبار برای شما ارسال کنم.

برای پیگیری مقالات تازه منتشر شده، اخبار جدید، کلاس‌های جدید و... در خبرنامه عضو شوید

مربی ورزش، پژوهشگر و فعال حوزه سلامت

من حسن موسوی، مربی ورزش های پیلاتس، تی آر ایکس و تمرینات فانکشنال، دارای مدرک بین المللی مربی گری تی آر ایکس و فانکشنال و گواهینامه مربی گری پیلاتس از فدراسیون ورزش های همگانی هستم که از سال ۱۳۹۰ مشغول به مربیگری رشته‌های ذکر شده می‌باشم.

اگر در مورد رشته‌های پیلاتس، تی آر ایکس، فانکشنال یا در ارتباط با برنامه غذایی و یا موضوع دیگری که فکر می‌کنید من می‌توانم راهنمای شما باشم سوال دارید، از طریق فرم زیر پیام بفرستید تا با هم در تماس باشیم.

برای ارتباط با شما پر کردن این گزینه ضروری است.
برای ارتباط با شما پر کردن این گزینه ضروری است.
اگر سوال یا پیامی دارید، اینجا بنویسید.

مربی ورزش آنلاین

اگر به ورزش آنلاین در خانه علاقمندید می‌توانید از مهارت من استفاده کنید. کلاس آنلاین پیلاتس من برای اکثر افراد مناسب است و شما می‌توانید به راحتی با من در منزل یا محل کار تمرین کنید.

این برنامه زنده شامل حرکاتی بر پایه‌ی تمرینات پیلاتس و توضیحات کامل آموزشی است. این کلاس آنلاین بر پایه و اساس تمرینات پیلاتس و در روزهای دوشنبه و چهارشنبه به صورت زنده در لایو اینستاگرام برگزار می‌شود و هر جلسه از کلاس تقریبا ۵۰ دقیقه‌ است.

شروع گفتگو
مشاوره در واتس‌اپ
سلام👋
راهنمایی میخوای؟