با من در تماس باش
در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهم بود
سوالات متداول
احتمالا سوال شما، قبلا پاسخ داده شده:

با ساخت حساب کاربری در وب سایت می‌توانید دوره‌ها و محصولات ارائه شده را به راحتی خریداری کنید.

لینک دوره یا محصول و آیتم مشکل دار را از طریق تیکت ارسال کنید، تا بخش پشتیبانی در اسرع وقت به شما پاسخ دهد.

برای هر سفارش، شما امکان ارسال تیکت دارید، از صفحه حساب کاربری تیکت ارسال کنید، تا بخش پشتیبانی در اسرع وقت به شما پاسخ دهد.

خوش اومدی به وب‌سایت خودت!

خیلی خوشحالم که اینجایی و امیدوارم بتونیم زودتر بیشتر با هم آشنا بشیم. من حسن موسوی هستم، عاشق دنیای سلامت و تناسب اندام. اجازه بده کمی در مورد خودم و ارزش‌هایی که کارم رو شکل داده، بگم. من بیش از دوازده ساله که در رشته پیلاتس، تی آر ایکس و فانکشنال ترینینگ فعالیت دارم و در اغلب ساعت‌های این سال‌ها یا تمرین می‌کردم یا تمرین می‌دادم.

اولین باری که با پیلاتس آشنا شدم برمی‌گرده به سال ۱۳۸۷، اون زمان بعد از تمرینات ووشو خسته و کلافه برمی‌گشتم خونه. یکی از دوستام پیشنهاد داد پیلاتس رو امتحان کنم تا خستگیم کمتر بشه و صدمه‌هایی که دیدم بهبود پیدا کنم. این پیشنهاد زندگی من رو عوض کرد. همون موقع، تجربه‌ی پیلاتس رو زیر نظر استاد مرتضی شفیعی توی مجموعه زیتون شروع کردم. از اولین جلسه، عاشق این تمرین شدم. بعد از سه سال تلاش، تو سال ۱۳۹۰ موفق شدم مدرک مربیگری پیلاتس رو بگیرم و به موسسه پیلاتس ایرانیان پیوستم.

علاقه‌م به یادگیری و عشقم به زندگی ورزشی، من رو بیشتر به دنیای تناسب اندام علاقمند کرد. در سال ۱۳۹۱ با تی آر ایکس و فانکشنال آشنا شدم و مسیر جدیدی در حرفه‌ی ورزشی رو آغاز کردم. بعد از چند سال تلاش، تو سال ۱۳۹۴ مدرک بین‌المللی از موسسه (Fitness Anywhere) در آمریکا رو گرفتم.

طی این سال‌ها، تو مجموعه‌های مختلف ورزشی درس دادم و به افراد و تیم‌های مختلفی کمک کردم تا به اهداف تناسب اندام‌شون برسن. همچنین تجربه‌ی برگزاری دوره‌های خصوصی برای تیم‌های ورزشی، شرکت‌ها و موسسات مختلف رو دارم.

وقتی که می‌بینم کارم روی زندگی دیگران تأثیر مثبت می‌ذاره، با هیچ چیزی قابل مقایسه نیست. من واقعا باور دارم که همه‌ی ما باید سلامت و رفاه رو در اولویت قرار بدیم. برای همین تلاش کردم یه محیط حمایتی بسازم و به مردم کمک کنم تا یه سبک زندگی فعال و سالم رو انتخاب کنن. من فقط به قدرت بدنی توجه نمی‌کنم، بلکه به انعطاف‌پذیری ذهنی هم فکر می‌کنم و همه رو تشویق می‌کنم تا قدرت درونی خودشون رو کشف کنن.

از سال ۱۳۸۹، شروع به مطالعه طب ایرانی و چینی و تمرینات ووشو، تای چی و چی کونگ کردم که بهم کمک کرده درکم از رابطه ذهن و جسم رو گسترش بدم. این دانش به من این امکان رو می‌ده که یه رویکرد جامع نسبت به مربیگری داشته باشم و اصول طب سنتی رو با روش‌های مدرن ترکیب کنم.

با تشکر از اینکه وقت گذاشتی و این متن رو خوندی. امیدوارم بتونیم با هم در این مسیر همراه بشیم و به اهدافمون برسیم.

ارداتمند / حسن موسوی