پادکست

پادکست زیتمه دغدغه‌ی زیستی سالم و حالی خوب را دارد. در پادکست زیتمه که به میزبانی حسن موسوی تهیه و تولید می‌شود. درباره زندگی، سلامتی و ورزش با افراد مختلف گفتگو می‌شود.

اما پادکست چیست؟ podcast یا وبلاگ صوتی راهی آسان برای گوش دادن به محتواهای مختلف از طریق اینترنت است که قابل پخش روی کامپیوترهای شخصی، موبایل و… می‌باشد.

به کمک این روش، امکان شنیدن هر بخش از محتوا، جلو و عقب بردن آن، شنیدن محدوده خاص از محتوا، حتی سرعت پخش محتوا و سایر کنترل‌ها از طرف شمای شنونده امکان پذیر است.

من حسن موسوی هستم که در هر قسمت از پادکست‌ زیتمه سعی دارم به یک موضوع مرتبط با سلامتی اشاره کنم. شما می‌توانید پادکست‌های زیتمه را از اغلب اپلیکیسن‌های پادکست‌خوان و کانال تلگرام گوش کنید یا ویدئو این گفتگوها را در کانال یوتیوب زیتمه ببینید.

زیتمه در کست باکس

زیتمه در اسپاتیفای

زیتمه در اپل پادکست

پادکست یعنی چی؟

امروزه پادکست‌ها به منابع مطالعاتی و سرگرمی ما اضافه شده‌اند و هرکسی مطابق نیاز و سلیقه‌اش می‌تواند پادکستی با موضوع مورد علاقه‌اش را پیدا کرده و دنبال کند.

پادکست به زبان ساده یعنی صدای ضبط شده‌ای که در فضای اینترنت منتشر می‌شود و هرکسی می‌تواند به این محتوای صوتی گوش دهد. این محتوای صوتی می‌تواند صحبت‌های یک نفر درباره موضوعی خاص، یک مکالمه چند نفره، تعریف کردن خلاصه کتاب‌ها، آموزش زبان و یا موضوع دیگری باشد.

پادکست با افزایش محبوبیت دستگاه پخش موسیقی دیجیتالی آی‌پاد به عنوان روشی آسان برای به اشتراک گذاشتن محتویات صوتی از طریق اینترنت، به‌وجود آمد.

برای مثال در سال ۲۰۰۴ گسترش و محبوبیت این پدیده به حدی بوده‌است که حتی کاخ سفید هم تعدادی از سخنرانی‌های جرج بوش را به صورت پادکست آماده کرده و بر روی وب‌سایت رئیس‌جمهور آمریکا قرار داد.

شروع گفتگو
مشاوره در واتس‌اپ
سلام👋
راهنمایی میخوای؟