تاریخ شروع

10:00

جمعه - 1403/02/14

تاریخ پایان

16:00

جمعه - 1403/02/14

آدرس

تهران، میدان آرژانیتن، خیابان وزرا

متفاوت ترین رویداد مربیگری
5/5

مستر کلاس فانکشنال

آماده‌اید که مهارت‌های مربیگری خود را به سطح جدیدی برسانید و در دنیای پویا و جذاب تمرینات فانکشنال عمیق‌تر شوید؟ پس این فرصت را از دست ندهید و به مستر کلاس آموزشی من بپیوندید. در این دوره جامع، با اصول اساسی و انواع مختلف تمرینات فانکشنال آشنا می‌شوید و می‌توانید مهارت‌های خود را در این زمینه به‌روز کنید. ترکیبی از تمرین‌های عملی و تئوری، به شما کمک خواهد کرد تا با گستره‌ای از تمرینات فانکشنال و کاربردهای آنها آشنا شوید.

این مستر کلاس، برای هر دو گروه مربیان حرفه‌ای و مبتدی طراحی شده است. با مطالب این کلاس، نه‌تنها تکنیک‌های خود را به‌روز می‌کنید بلکه یاد می‌گیرید که چگونه تمرینات فانکشنال را به طور هماهنگ در برنامه‌های تمرینی خود بگنجانید و به اثربخشی و تنوع بیشتری در آموزش دست پیدا کنید.
به شما اطمینان می‌دهم این مستر کلاس علاقه و انگیزه شما را برای مربیگری چندین برابر می‌کند.
از این فرصت استثنایی بهره ببرید و قبل از تکمیل ظرفیت برای ثبت‌نام اقدام کنید. چراکه تعداد پذیرش در این کلاس بسیار محدود است.

مدت زمان دوره:

یک روزه و در پنج ساعت
همراه با پذیرایی

سرفصل‌های دوره:

– مفاهیم و اصول تمرینات فانکشنال
– الگوهای حرکتی، اصول حرکت و استقرار بدن
– تمرینات مبتنی بر کتل‌بل، دمبل و کش
– برنامه‌ریزی و طراحی تمرین

این دوره مناسب چه کسانی است؟

این مستر کلاس برای همه کسانی مناسب است که علاقه‌مند به توسعه مهارت‌های مربیگری در زمینه تمرینات فانکشنال هستند. از مبتدیانی که به دنبال آشنایی با اصول و انواع تمرینات فانکشنال هستند گرفته تا مربیان حرفه‌ای که می‌خواهند تکنیک‌های خود را بهبود بخشند و تنوع بیشتری به برنامه‌های تمرینی خود دهند.

اگر دنبال یادگیری مهارت‌های جدید و افزایش اثربخشی برنامه‌های تمرینی خود و بهبود عملکرد ورزشی شاگردان‌تان هستید، این دوره یک فرصت عالی برای شماست.

ویدئوی معرفی رویداد

این رویداد با تدریس حسن موسوی برگزار خواهد شد

درباره حسن موسوی

حسن از سال 1394 مشغول آموزش تمرینات تی آر ایکس و فانکشنال است. ایشان و مدرک مربیگری این رشته را از موسسه fitness anywhere آمریکا دریافت کرده

مربوط به دوره قبل
گالری تصاویر
پیش نیازهای شرکت در این رویداد