کلاس ورزشی آنلاین

امروزه کلاس ورزشی آنلاین در تمام دنیا بسیار رواج پیدا کرده و افراد زیادی در نقاط مختلف با استفاده روش‌های متفاوت مانند اپلیکیشن‌های ورزشی، کانال‌ یوتیوب و صفحات اینستاگرام و… مشغول تمرین و ورزش هستند. از مدت‌ها قبل دوستانی که تعداشان کم هم نبود از من تقاضا داشتند که کلاس‌های آنلاین برگزار کنم.

اما موضوع مهمی که من را ترغیب به برگزاری کلاس آنلاین کرد شیوع ویروس کووید ۱۹ در جهان، خصوصا کشور خودمان است که باعث تغییراتی در روال عادی زندگی همه ما شده، برای همین بر آن شدم تا برخی از کلاس‌ها را آنلاین و فعلا در بستر لایو اینستاگرام برگزار کنم.

کلاس آنلاین پیلاتس در اینستاگرام، توسط حسن موسوی

اگر تمایل دارید با برنامه اختصاصی در منزل تمرین کنید می‌توانید از تخصص من استفاده کنید. این کلاس آنلاین پیلاتس طوری طراحی شده که برای اکثر افراد مناسب است و شما می‌توانید به راحتی در منزل تمرین کنید. این برنامه زنده شامل حرکاتی بر پایه‌ی پیلاتس و توضیحات کامل آموزشی خواهد بود.

مزایای شرکت در کلاس ورزشی آنلاین

سوالی که شاید برای شما مطرح شود این است که چرا باید کلاس ورزشی آنلاین را انتخاب کنم؟
شرکت در کلاس آنلاین مزایای خاص خود را دارد، برای مثال شرکت در این نوع کلاس مستلزم رفت و آمد نیست و نیازی نیست شما به باشگاه مراجعه کنید بنابراین اگر در یک کلانشهر زندگی می‌کنید، لازم نیست ساعت‌ها در ترافیک و آلودگی هوا باشید.

از دیگر مزیت‌های شرکت در کلاس ورزشی اینترنتی این است که شما می‌توانید در هرجایی که هستید در آن حضور پیدا کنید، مثلا در محل کار یا منزل پدری و حتی می‌توانید به صورت گروهی با اعضای خانواده یا دوستان در کنار هم تمرین کنید.

همچنین اگر در منطقه‌ای زندگی می‌کنید که دسترسی به باشگاه ورزشی ندارید یا کمبود وقت دارید یا نمی‌توانید از خانه خارج شوید بهترین راه شرکت در کلاس ورزشی آنلاین است.

ثبت نام در کلاس ورزشی آنلاین

اما شرایط شرکت در این کلاس آنلاین ورزشی چیست؟
✅ این کلاس آنلاین بر پایه و اساس تمرینات پیلاتس و در دو جلسه‌ی ۴۵ دقیقه‌ای در روزهای دوشنبه و چهارشنبه به صورت زنده در لایو اینستاگرام برگزار می‌شود. هزینه ثبت نام برای دو جلسه ۲۲،۵۰۰ هزارتومان است.

✅ برای ثبت نام در کلاس می‌توانید از طرق لینکی که در پایین مطلب قرار داده شده، به صفحه پرداخت پی‌پینگ بروید و هزینه دو جلسه ۴۵ دقیقه‌ای را پرداخت کنید. پس از پرداخت هزینه ثبت نام وارد صفحه اختصاصی برگزاری کلاس خواهید شد.

✅ یک اکانت اختصاصی برای کلاس آنلاین پیلاتس در اینستاگرام در نظر گرفته شده که پرایوت است و فقط افرادی که ثبت نام کرده‌اند قادر به دیدن ویدئو کلاس‌ها هستند.

⭕️ پس از ثبت نام وارد صفحه برگزاری کلاس در اینستگرام شوید، دکمه Follow Request را بزنید و منتظر باشید تا درخواست شما بررسی و پذیرفته شود.

✅ دقت داشته باشید کلاس به صورت زنده یا لایو در تاریخ دوشنبه ۱۲ و چهارشنبه ۱۴ خرداد ساعت ۱۷ برگزار می‌شود و ویدئو تمرین در بخش IGTV اینستاگرام ذخیره خواهد ماند.

✅ برای همین اگر نتوانستید راس ساعت آنلاین شوید ویدئو تمرین آنلاین پیلاتس به صورت نامحدود درIGTV instageram در دسترس شما است. برای همین هر زمان که فرصت داشتید می‌توانید تمرین کنید.

✅ در صورت بروز هرگونه مشکل فنی و قطع شدن لایو، طی ۲۴ ساعت جلسه جبرانی برگزار خواهد شد.نمونه‌ای از تمرینات کلاس آنلاین پیلاتس

۴۵ دقیقه ورزش بر پایه تمرینات پیلاتس در منزل بدون نیاز به باشگاه رفتن، این تمرینات آنلاین روی مقاوم سازی و افزایش عضلات مرکزی بدن تمرکز دارد. بدون نیاز به وسیله خاصی یا باشگاه رفتن ورزش در منزل را تجربه کنید.