trx suspension training

آموزش تی آر ایکس

آموزش تی آر ایکس از مبتدی تا پیشرفته برای همه علاقه‌مندان این رشته ورزشی

من حسن موسوی هستم و سال ۱۳۹۰ با این روش تمرینی آشنا شدم و در سال ۱۳۹۴ مدرک بین المللی تی ار ایکس را از موسسه اصلی در آمریکا (Fitness Anywhere) دریافت کردم.

اگر به دنبال مربی تی آر ایکس یا باشگاه تی آر ایکس در تهران هستید، خوشحال می‌شوم در کلاس‌های من شرکت کنید.

کلاس‌های گروهی من صرفا برای آقایان برگزار می‌شود اما اگر به دنبال کلاس خصوصی یا نیمه خصوصی تی آر ایکس هستید با من در تماس باشید.

آموزش تی آر ایکس از مبتدی تا پیشرفته

می‌خواهید بدانید واقعا تی آر ایکس برای شما خوب است یا نه؟

من به هر کسی که این سوال را دارد می‌گویم که یک جلسه با من تمرین کن، چراکه با خواندن یا تماشای تمرینات متوجه عملکرد دقیق این روش نخواهید شد.

اما ورزش تی آر ایکس چیست؟

رشته ورزشی TRX مخفف total body resistance exercise و به معنای تمرینات مقاومتی برای کل بدن است، که در اصل توسط یکی از سربازهای نیروی دریایی آمریکا ابداع شده است.

ورزش تی‌ آر‌ ایکس تمام اجزای بدن‌تان را درگیر می‌کند، در این سیستم ورزشی به جای دستگاه یا دمبل از وزن خودتان برای رسیدن به تناسب اندام بهره می‌برید. این روش برای کسانی که ورزش‌های مقاومتی و قدرتی انجام می‌دهند و همه‌ی عاشقان تناسب اندام بسیار عالی است.

ورزش trx یک روش تمرینی است که از گرانش و وزن بدن شما برای ایجاد قدرت، تعادل، هماهنگی، انعطاف پذیری استفاده می‌کند.

بنابراین اگر می‌خواهید قدرتمند شوید، توده چربی از دست بدهید، استقامت یا انعطاف پذیری را افزایش دهید TRX Suspension Training یا سیستم تمرینات تعلیقی می‌تواند در این راه به شما کمک کند.

اگر دوست دارید بدن‌تان را مثل جنگاوران قوی کنید، حتما این ورزش را زیر نظر مربی تی‌ آر‌ ایکس امتحان کنید! تمرینات ورزش trx طوری طراحی شده که بدن شما را بدون نیاز به هیچ وزنه‌ای ورزیده می‌کند و سطح قدرت، استقامت و تعادل شما را افزایش می‌دهد.

با اینکه ورزش تیاریکس بسیار هیجان‌اگیز است، اما می‌توان تمرین‌هایش را به‌گونه‌ای طراحی کرد که برای مبتدی‌ها هم مناسب باشد.

اما توجه کنید برای شروع حتما باید با مربی تی‌ آر‌ ایکس تمرین کنید، چرا که انجام اشتباه حرکات باعث صدمات جبران ناپذیر می‌شود.

همچنین در مطلب زیر، مفصل درباره‌ی اینکه تی آر چیست توضیح داده‌ام:

آموزش تی آر ایکس

بیش از یک دهه است آموزش تی آر ایکس از مبتدی تا پیشرفته را با عشق ادامه می‌دهم. اگر می‌خواهید در کلاس تی آر ایکس شرکت کنید، یا تی آر ایکس را به صورت حرفه‌ای دنبال کنید، پیشنهاد می‌کنم در کلاس های تی آر ایکس من شرکت کنید.

باشگاه تی آر ایکس در تهران

اگر ساکن مرکز تهران هستید و به دنبال مربی و باشگاه تی آر ایکس هستید، می‌توانید با من همراه شوید، ساعت و روزهای کلاس‌های آموزشی من به شرح زیر است.

باشگاه تی آر ایکس آقایان مرکز تهران

  • روزهای برگزاری: شنبه، دوشنبه و چهارشنبه
  • ساعت: ۲۰:۰۰ تا ۲۱:۰۰
  • باشگاه: مجموعه ورزشی سازمان آب
  • نشانی: خیابان فاطمی، خیابان حجاب
  • مدت زمانی تقریبی کلاس: ۶۰ دقیقه

باشگاه تی آر ایکس آقایان تهران

حال چنانچه علاقه‌مند هستید، برای آموزش تی آر ایکس در کلاس حضوری شرکت کنید می‌توانید در کلاس‌های گروهی و نیمه خصوصی تی آر ایکس من نیز شرکت کنید.

اگر تصمیم دارید در این کلاس‌ها شرکت کنید، لطفا فرم زیر را تکمیل کنید، تا پس از بررسی با شما تماس گرفته شود.

وارد کردن شماره همراه ضروری است.
برای ارتباط با شما پر کردن این گزینه ضروری است.
در صورت تمایل پاسخ دهید.
شروع گفتگو
مشاوره در واتس‌اپ
سلام👋
راهنمایی میخوای؟