تی آر ایکس

اگر به دنبال مربی تی ار ایکس یا باشگاه تی آر ایکس هستید، خوشحال می‌شوم در کلاس‌های من شرکت کنید. من دارای مدرک بین المللی مربیگری تی آر ایکس و فانکشنال از موسسه اصلی این رشته هستم.

کلاس‌های گروهی من صرفا برای آقایان برگزار می‌شود اما اگر به دنبال کلاس خصوصی یا نیمه خصوصی تی آر ایکس هستید با من در تماس باشید.

اما ورزش تی آر ایکس چیست؟ رشته ورزشی TRX مخفف total body resistance exercise و به معنای تمرینات مقاومتی برای کل بدن است، که در اصل توسط یکی از سربازهای نیروی دریایی آمریکا ابداع شده است.

ورزش تی‌ آر‌ ایکس تمام اجزای بدن‌تان را درگیر می‌کند، در این سیستم ورزشی به جای دستگاه یا دمبل از وزن خودتان برای رسیدن به تناسب اندام بهره می‌برید. این روش برای کسانی که ورزش‌های مقاومتی و قدرتی انجام می‌دهند و همه‌ی عاشقان تناسب اندام بسیار عالی است.

ورزش trx یک روش تمرینی است که از گرانش و وزن بدن شما برای ایجاد قدرت، تعادل، هماهنگی، انعطاف پذیری استفاده می‌کند.

بنابراین اگر می‌خواهید قدرتمند شوید، توده چربی از دست بدهید، استقامت یا انعطاف پذیری را افزایش دهید TRX Suspension Training یا سیستم تمرینات تعلیقی می‌تواند در این راه به شما کمک کند.

اگر دوست دارید بدن‌تان را مثل جنگاوران قوی کنید، حتما این ورزش را زیر نظر مربی تی‌ آر‌ ایکس امتحان کنید! تمرینات ورزش trx طوری طراحی شده که بدن شما را بدون نیاز به هیچ وزنه‌ای ورزیده می‌کند و سطح قدرت، استقامت و تعادل شما را افزایش می‌دهد.

با اینکه ورزش تیاریکس بسیار هیجان‌اگیز است، اما می‌توان تمرین‌هایش را به‌گونه‌ای طراحی کرد که برای مبتدی‌ها هم مناسب باشد.

اما توجه کنید برای شروع حتما باید با مربی تی‌ آر‌ ایکس تمرین کنید، چرا که انجام اشتباه حرکات باعث صدمات جبران ناپذیر می‌شود. اگر میخوا‌هید در مورد این رشته بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید…

شروع گفتگو
مشاوره در واتس‌اپ
سلام👋
راهنمایی میخوای؟